Hasičské závody roku 2007
ÚSPĚCHY A NEÚSPĚCHY NAŠEHO DRUŽSTVA NA HASIČSKÝCH SOUTĚŽÍCH V POŽÁRNÍM SPORTU
26.května 2007-Máslojedy-okrsková soutěž
-velitel-Fidranský Jiří
-sklopné terče
-2B
-zdroj vody pod úrovní stroje-zakopaná káď
-družstva:
:Rozběřice-27,50 štafeta 65,44
:Všestary-37,12 59,47
:Chlum-39,84 130,63
:Hoříněves-43,66 N
:Světí-44,22 124,68
:Máslojedy-58,21 72,12
:Lípa-64,38 89,50
:Bříza-77,44 67,82
-složení družstva -
Divíšek Jakub
-umístění-5.místo v požárním útoku
-6.místo ve štafetě
1.června 2007-noční závody v Hoříněvsi
-velitel-Fidranský Jiří
-nástřikové terče
-3B
-2světla na stříkačce a 2v útoku
-káď v úrovni stroje
-družstva:
:Roudnice-27,88
:Velichovky-28,70
:Měník-30,10
:Holohlavy-33,70
:Habřina-37,96
:Rozběřice-41,69
:Velký Vřešťov-41,78
:Střezetice-42,72
:Světí-44,16
:Sovětice-44,94
:Všestary-45,81
:Tůně-47,97
:Hněvčeves-71,65
:Račice-82,24
:Žíželeves-92,77
:Dobřenice-N
:Humburky-N
-slož.druž.-Bednář Josef, Fidranský Jiří,
-umístění-9.místo v požárním sportu
16.6.Světí-Pohár starostky obce
-plechovky, 2B, káď v úrovni stroje
-družstva mužů:
:Světí-42,44
:Rozběřice-23,55
:Sobětuš-24,50
-družstva dětí:
:Světí starší
:Světí mladší
-slož.druž.-Bednář Josef, Fidranský Jiří,
-druž.dětí starších-Štosek Martin, Baboráková Šárka,
Gukkertová Kristýna,
-druž.dětí mladších-Péťa Holeček, Táďa Matějka, Marek Štosek,
Ondra Šábrt, Káťa Holečková
-štafeta:
:1.místo-Sobětuš
:2.místo-Světí
:3.místo-Rozběřice
-umístění-muži-3.místo v požárním sportu
-děti starší-1.místo v požárním sportu
-děti mladší-1.místo v požárním sportu
24.června 2007-hasičské závody v Nedělištích-jen pro děti
-sklopné terče,káď v úrovni stroje
-velitel
-družstva:
:družstva dětí mladších: výsledný čas v požárním útoku
Neděliště ‚A- 32,94 35,10 35,10
Neděliště B- 43,00 36,50 36,50
Plačice- 67,13 42,60 42,60
Hoříněves 32,88 28,70 28,70
:družstva dětí starších: výsledný čas v požárním útoku
Světí 67,25 53,80 53,80
Plačice 38,50 41,31 38,50
Neděliště 500,00 37,90 37,90
-složení družstva: Štosek Martin, Hlušičková Tereza, Baboráková Šárka,
Gukkertová Kristýna,
-štafeta:
:Kolc Matěj, Gukkertová Kristýna,
:družstva dětí mladších výsledný čas
Neděliště A-72,19 70,30 70,30
Neděliště B-81,79 94,71 81,79
Plačice-117,28 112,22 112,22
:družstva dětí starších výsledný čas
Světí-118,94 100,90 100,90
Plačice-92,29 79,19 79,19
Neděliště-67,91 59,12 59,12
-umístění:požární útok-3.místo
:štafeta-3.místo
:celkově-3.místo
8.září 2007-hasičské závody v Habřině- 1.ročník 5-ti letého poháru
-velitel
-sklopné terče
-káď v úrovni stroje
-družstva dětí starších:
1.místo-Hřibojedy-28,12
2.místo-Dubenec-41,75
3.místo-Světí-48,56
4.místo-Jasenná-49,13
5.místo-Habřina-67,78
6.místo-Smiřice-181,16
-družstva dětí mladších:
1.místo-Hřibojedy A-39,97
2.místo-Dubenec-52,66
3.místo-Zaloňov-53,03
4.místo-Světí-53,10
5.místo-Hřibojedy B-54,60
6.místo-Hoříněves-58,06
7.místo-Rožnov-74,44
-složení družstva dětí starších:
strojník-Steinerová Jana
spoj savic-Baboráková Šárka a Hlušičková Tereza
koš+káď-Štosek Martin
rozdělovač-Kristýna Gukkertová
proud levý-Kolc Matěj
proud pravý-Steiner Vladimír
-složení družstva dětí mladších:
strojník-
koš+káď-
rozdělovač-Mrázek Ivan
spoj B-Štosek Martin
proud levý-Katka Holečková
proud pravý-Šábrt Marek a Matějka Filip
-umístění: děti starší-3.místo
: děti mladší-4.místo
22.září-hasičské závody ve Bříze-O pohár starosty obce Všestary
-velitel-
-plechovky, muži-3B, ženy 2B, děti ml.i st.2B, káď v úrovni stroje, zákaz pumpování a
nabírání
-družstva mužů:
Všestary-36,56
Světí-48,56
Lípa-52,12
Rozběřice-37,35
Tůně-32,35
Bříza 2-N
Bříza 1-53,03
Chlum-50,66
-družstva žen:
Všestary-40,22
Neděliště-42,50
Sovětice-56,19
-děti starší:
Chlum-31,10
Suchorady-26,47
Světí-38,34
Tůně-19,40
Bříšťany-26,13
-děti mladší:
Tůně A-31,65
Sovětice-41,16
Světí-43,96
Tůně B-24,15
-umístění:děti mladší-3.-4.místo
:děti starší-5.místo
:muži-5.místo